Skip to content
Menu

O nás

Príjemné prostredie, bohatá ponuka nápojov, živá hudba…

Všetko toto a ešte omnoho viac nájdeš aj ty v centre hlavného mesta, priamo pod Michalskou bránou. Zbrojnoš je jedno z najznámejších bratislavských miest, kde sa môžeš stretnúť so svojimi priateľmi, vychutnať si bohatý výber nápojov a nechať sa vtiahnuť do jedinečnej atmosféry nočného života v Bratislave. Prvý krát bol otvorený v roku 1962, bola to najznámejšia vináreň v Bratislave, v ktorej účinkoval aj jeden z najpopulárnejších česko-slovenských spevákov Waldemar Matuška, stretnúť ste tu však mohli aj iné herecké osobnosti 60. a 70.tych rokov. História tohto objektu sa datuje na druhú polovicu 12.storočia, prvá písomná zmienka je evidovaná z roku 1411.

Naša prevádzka bola otvorená 1.9.2010, prešla obnovou interiéru a citlivou rekonštrukciou, ktorá dodnes zachovala historickú atmosféru tohto priestoru. Vďaka programom stálej hudobnej produkcie je obľúbená medzi domácimi, ale aj turistami. Naša ponuka je jedinečná aj vďaka širokému sortimentu alkoholických či nealkoholických nápojov a rôznych pochutín. Takmer každý večer máme pripravený program, pozostávajúci zo živých vystúpení talentovaných interpretov, ktorý sa postarajú o príjemné prežitie tvojich večerov.

Tak neváhaj a zober svojich priateľov a navštívte nás.

Živá hudba

Zbrojnoš Pub ti prináša každý večer od pondelka do soboty tóny príjemnej živej muziky, na ktorú sa môžeš tešiť vždy od 22:00. Vypočuť si môžeš zaujímavých spevákov a hudobníkov, ktorých v iných podnikoch len tak neuvidíš, zavítajú k nám však aj mediálne známi hudobníci.

Príď si vychutnať hudbu, ktorá si ťa podmaní, zatancovať si a zaži príjemný večer práve u nás!

Aktuálny program nájdeš zverejnený u nás na webe alebo aj na našej Funpage @zbrojnos.ba na Facebooku. 

Recommended on

Restaurant Guru 2020

Galéria